Розіграш рюкзака “Нічні жоржини” в розмірі “Дослідник”

nichni-zhorzhyny_rozigrash

СТОП РОЗІГРАШ - РЮКЗАК ЇДЕ У ДОНЕЦЬК!

Слідкуйте за новинами - мені сподобалась така акція і буде продовження ;)

Закінчувала підголовники і з”ясувала, що внутрішня частина спинки сшита із 4 шматочків. В принципі на функціональність це мало впливає, але естетично приємніше, коли цільнокрійна.

Тому ЕРГОНОМІЧНИЙ РЮКЗАК “НІЧНІ ЖОРЖИНИ” В РОЗМІРІ “ДОСЛІДНИК” відправляється В РОЗПРОДАЖ!

220 грн замість 355грн!

АБО!!!
Якщо ж раптом, раніше, ніж хтось захоче придбати цей ергорюкзак за 220 грн, в мережах ФейсБук або ВКонтакті назбирається сумарно 100 різних людей, які захочуть собі цю переноску, то хтось із охочих отримає його задарма.

 

УМОВИ для того щоб взяти участь у розіграші ергорюкзака:

1. Вподобати сторінку Леля на ФБ або приєднатися до групи Леля у ВК (звісно, якщо Ви  зробили це раніше, то цей пункт пропускаєте)
2. Вподобати і поширити відповідну фотографію на ФБ (вона у верхньому записі на сторінці до закінчення розіграшу, але поширювати треба саме фогографію, а не допис - щоб я Вас не загубила) або  у ВК (шукайте в цій темі)
3. Переконатися, що Ваша стіна відкрита і запис видно всім, а не лише Вашим друзям (я не бачитиму “закриті”, або відкриті лише для друзів посилання, коли складатиму списки!)

4. Чекати коли назбирається 100 охочих взяти участь у розіграші і сподіватися, що до того ніхто не придбає рюкзак за 220 грн.

5. Якщо розіграш відбудеться, то переможця обиратимемо лотерейним способом. Доставка буде Новою Поштою на склад, безкоштовною в межах України. Якщо переможець мешкає за кордоном, то пересилку оплачує сам.

6. Якщо Ви хочете взяти участь у акції, але рюкзачок Вам не потрібен, то поширюючи фотографію вказуйте, що у разі перемоги відправите рюкзак на благодійність. Якщо так станеться, то влаштуємо аукціон і разом вирішимо кому допомогти.

Здається, все. Якщо щось незрозуміло - запитуйте - пояснюватиму!

 

ПС: Ви можете поширювати фотку і на ФБ і у ВК, і у інших соцмережах, тематичних форумах, якщо це не суперечить їх правилам, але участь берете лише 1 раз.