Вставка у верхній одяг

Тепла і зручна універсальна вставка для розширення верхнього одягу і пристосування його до вагітного животика і слінгоносіння.

Слінговставка - це вирішення проблеми теплого одягу для слінгомами та дитини. Тепер Ваші збори на прогулянку стануть в рази швидшими і спокійнішими, адже для прогулянки Вам достатньо одягнути малюку теплу шапку, примотати його в слінг і одягнути свою улюблену куртку.

Правда, куртку треба додатково підготувати - потрібно зі звороту, поруч із застібкою пришити спеціальні м”які планочки із додатковою змійкою - кріплення для вставки. Це робиться 1 раз і займає не більше 15 хвилин, ніяких надзвичайних умінь чи знань не потрібно - найпростіший шов цілком підійде.

Наша слінговставка підійде для курток довжиною від 70 см (а під коротшу у вас дитина і не поміститься). Довше пальто ви зможете застібати на його рідну змійку до рівня вставки.

Рівень утеплення - дуже тепло - навіть в найсильніший мороз спинка малюка буде надійно зігріта.

До вставки можна замовити додатковий комплект молній, наприклад, для татової куртки.

І, звісно, на вагітний пузик, по якому куртка вже не застібається, вона теж підійде

Вид тканини: плащовка, слімтекс
Склад тканини: поліестр
Колір: етно орнаменти (готова), у відшиві: квіти, мешканці полюсів, чорні, бірюзові і вишневі сніжинки (подивитися можна в слінгонакидках)
Для якого віку: 1-2 перші зими (вік, коли носіть під верхнім одягом)
Ціна: 300 грн + 40грн додатковий комплект молній, для кріплення до другої куртки

Замовити