зимові вставки в одяг і накидки

Раз сьогодні субота, то дозвольте розкати, що в мене з”явилося в цьому сезоні. Хоча фотоілюстрації ще є не до всього, але мені не терпиться. Зимова універсальна вставка в верхній одяг і слінгонакидка демі+зима, яка насправді не тільки слінго

Почали ми утеплятися із накидки. В чому її плюси? Цей вид утеплення дуже універслаьний - під будь-який одяг будь-кого, до будь-якої переноски, попереду, позаду, навіть колисочка (хоча тоді у мами дуже багато не прикритої груді, але в осінніх умовах дуже навіть може бути ), під куртку, на куртку, і навіть без слінгу - на дитячий візочок (і люльку, і трансформер,і .. які там ще бувають - я не дуже в темі ;) ), на автокрісло (тобто одною і тою ж штукою можна утеплити дитину і в машині, і на собі), і навіть на санчатах (утеплювач під попу, демі - зверху)!n_sanky_3

В чому плюси саме нашої накидки? (як би це тримати себе в руках і не перехвалити? ;) )

  • 2 рівні утеплення - демісезон + зима. При цьому підстьожка внутрішня.
  • Тканини не кошлатяться. У нас немає флісу, який швидко скатується і псується його зовнішній вигляд (а той, що хороший, нам не підходить по ціні, бо теперішня ситуація в країні вимагає бюджетних універсальних речей).
  • Акуратне кріплення, яке не висить довгими пасмами, але при цьому універсальне по розміру.
  • Зйомний зручний капюшон, який регулюється під різні голівки (від геть новонароджених, до.. на 3 роки ще норм, на 7 вже тіснувато)
  • Накидка справді довга - вистачає заховати ніжки навіть трирічного слінгомешканця, але по периметру куліска, тому все накидку можна зробити потрібної довжини - більеш того - завдяки підтягуванням можна зробити затишну кишеньку на ніжки. Ну і, звісно, відрегулювати прилягання до тіла. Тому, якщо кудись і піддуматиме, то хіба мамі під попу, бо туди накидка не дістає.
  • еее… напевно, досить ;) ні! ще ціна - 500-540грн.

Зараз є готові, які можуть бути відправлені вже в день оплати ;) Подивитися і замовити можна тут.
Там же внизу є відгуки.

1І хоча, судячи з досвіду тих, хто користувався подібними речами, і тих, хто вже користується нашою накидкою, в ній тепло і затишно, але дуже часто постає питання маминого незастібнутого одягу. Подивіться у відгуках - не піддуває, але…  Є тепер у нас і інший варіант, при тому ще дешевший - універсальна вставка в зимовий одяг. Тобто той розширювач, який додає об”єм на вагітний пузик і маленьку (і не дуже маленьку ;) ) дитинку.
Концепція нашої вставки - замовник отримує готовий виріб, який однозначно сприймається як аксесуар, без намагань підібрати в тон, фактуру тощо. Ніяких пересилань курток і підборів змійок. Ну але ж куртки застібаються на різні змійки, а  іноді  і не на змійки!? Саме тому в комплекті йде планочка для кріплення. Її потрібно пришити зі звороту до свого одягу. 1 раз. На правильній висоті. Простим швом - ніяких потайних знати не потрібно ;) При цьому молнія буде прикрита - все виглядає акуратно і користуватися зручно.
Хотіли ми її зробити ще й з регулюванням довжини, але вирішили, що це, по-перше, дуже ускладнить відшив, по-друге, зробить більш морочливою і не такою красивою вставку. Тому довжина одна - 70 см. На куртки до талії НЕ підходить. Але такі куртки і не підходять для слінгонсоіння - вони не прикриють ноги дитини. На фото спортивна куртка на мамі, зростом 160 см - як бачите - короткувато - треба хоча б на 5-10 см довшу - тоді і зверху можна буде опустити кріплення (ну бо не потрібно її натягувати дитині на голову - для цього є підголовник), і ніжки будуть прикриті.
Ширина вставки - 37 см + планочки. Але по бокам вставка прізібрана, тобто основний її стан вужчий. Верхня затяжка регулюється і забезпечує прилягання тканини до плечей дитинки, або зменшує ширину верху, коли нею користується вагітна жінка.
Знизу куліска з резинкою - не піддуватиме, і кнопки, щоб змійка не була перевантажена і не псувалася із часом.
Кнопки є і зверху. Вони так само забирають навантаження зі змійок, але не тільки  - вони дозволяють розстібати вставку, щоб поправляти намотку, годувати дитинку, провітрюватися врешті-решт, але при цьому спинка дитини лишатиметься прикритою, бо вставка не падатиме вниз. Кнопки на 2 рівнях - з самого верху, і трішки нижче. Нижчий рівень розрахований на другу слінгозиму, коли діти хочуть витягати руки на свободу ;)
Капюшона у вставці немає. По-перше, є високий підголовник, який прикриває голівку. По-друге, новонародженим малюкам капюшон тільки заважатиме - вони здебільшого сплять притулені до мами, а в такій позі достатньо просто прикрити голівкою навіть самою вставкою. По-третє, наш кльовезний капюшон дуже затратний по тканині у випадку вставки (то біля накидки він поруч лягає, а тут треба окремий шмат), а тому зробить виріб значно дорожчим.
Найближчим часом буде фотосесія зі вставкою, щоб показати наочно як вона виглядає на пузику і зі слінгом. А поки подивитися на кольори і деталі, і замовити її можна тут. Ціна 300грн.

Наче все. Якщо є якісь запитання - радо відповім.

ПС: ще у нас є чопики, щоб утпелювати ніжки, гетри, щоб захищати гомілки і бахіли, щоб не вимазувати мамин одяг, автокрісла і візочки, але то вже геть інша тема ;)