Часті питання

сторінка в стадії розробки

Що таке слінг?

Слінг - це пристосування з тканини, яке дозволяє носити дитину у фізіологічній позі. А значно детальніше, Ви можете почитати на сторінці “Що таке слінг?”

Моїй дитині …днів/тижнів/місяців/років. Чи можна нам користуватися слінгом?

Зазвичай такі питання виникають з новонародженими дітками і до півроку. Відповідь “Так”. Слінгом можна користуватися від народження (лишень навчіться спочатку тримати дитиу на руках і переконайтеся, що Ви достатньо відпочили після пологів і можете стояти не тримаючись за стіни ;) ) і до… нам зараз 2 роки і 2 місяці - ми ще іноді користуємося.

Який вид слінгу обрати?

Пораджу статтю “Який слінг обрати” - вона дуже детально торкається плюсів і мінусів різних видів сліннгів. А якщо хочете в двох словах, то я би радила керуватися наступним:

слінг-шарф - для спокійних діток будь-якого віку і ваги для довгих прогулянок

слінг з кільцями - для новонароджених , бо в ньому найзручніше годувати в колисочці, для дітей від 3 місяців до 8 - для дому і нетривалих прогулянок, а також для діток, які гарно ходять, але ще часто просяться на ручки. Хоча особисто для нас з донечкою цей слінг був основний і незамінний від народження і до… доки в нас була потреба (десь 2,5роки)

май-слінг - як альтернатива слінг-шарфу (але трохи гірше розподіляє навантаження, але швидше мотаться і компактніший) від 3-4 місяців (для досвідчених слінгомам - від народження) і до… дуже зручний в заспинних намотках

Як користуватися слінгом?

Дивіться розділ “Інструкції”

Яку тканину обрати?

Відповідати лише про ту тканину, з якої шиються слінги “Леля” : вся вона хороша і натуральна - гарно дихає і обнімає. Детальніше дивіться в описах слінгів в магазині

Як  замовити?

Перш за все почитайте описи ліній слінгів (це для слінгів з кільцями), оберіть те, що Вам подобається, подивіться чи є це зараз у продажу. Якщо немає, то на сторінці “Зразки тканини” переконайтеся, що обрана Вами тканина зараз доступна. Потім з”ясуйте який розмір Вам потрібен і яким чином Ви хочете отримати слінг. А потім або заповніть форму на сторінці “Замовити”, або зв”яжіться зі мною по е-мейлу, асьці, телефону, тобто у будь-який зручний Вам спосіб повідомте мені про Ваше бажання ;)

Чи можна замовити те, чого немає зараз в продажу?

Можна, особливо якщо мова йде про лінію “З аплікаціями” та май-слінги. Лишень переконайтеся, що зараз доступна обрана Вами тканина.

Як можна оплатити і отримати?

Якщо Ви купуєте у мене або консультантів, то розрахуватися можете готівкою. Якщо доставка транспортними компаніями, або Укрпоштою, то необхідна повна передплата на банківський рахунок (на Новій пошті можлива післяплата)

Отримати ж можна вдома, з консультацією або без, у поштовому відділенні, на офісах компаній-перевізників. Терміни залежать від обраного Вами способу доставки і того, чи є слінг в наявності, чи його потрібно ще шити. Детальніше дивіться на сторінці “Оплата і доставка

Які терміни на виконання замовлення?

Все залежить від кількості замовлень на даний момент. Я намагаюся пошиття не розтягувати довше ніж на тиждень, а шити протягом кількох днів, але  якщо перед Вашим замовленням є ще декілька, то можливо, доведеться почекати й довше, оскільки я ще маю виділяти час своїй сім”ї і маленькій дитині ;)

Чи слінги “Леля” ексклюзивні?

Ні. Я залишаю за собою право повторювати аплікації, якщо цього просять замовники. Але це ручна робота, а не фабричні лекала, і тому точних копій бути не може - я просто фізично не зможу нашити однакові загогулинки, або розташувати ромби на тих же відстанях і зробити їх тої ж ширини ;)

Де можна придбати слінги “Леля”?

Зробити замовлення через Інтернет на цьому сайті, зробити замовлення представникам, зробити замовлення в деяких Інтернет-магазинах (але всі слінги роблять в одному місці (і ви зараз читаєте сайт виробника ;) ), а  аплікації взагалі одними руками ;) )

Чи можна десь пощупати слінг перед тим як його придбати?

Офф-лайнових точок продажу зараз ми не маємо. Тому “спробувати” можна лише у мене (в Києві, на Берківцях), або у когось з тих, хто ним вже користується (Ви можете запитати в мене чи є у Вашому місті хтось із моїм слінгом, і якщо власник не буде проти, я поділюся контактами).

Також деякі представники в інших містах викупають слінги наперед (ці слінги вказані на сторінці представників) і Ви можете домовитися з ними про  зустріч.

 

Якщо у Вас виникли питання щодо слінгів і відповідь на них ви не знайшли на сторінках нашого сайту - запитуйте - радо допоможу якщо це буде в моїх силах!

Аліна Яковенко