Маленькі хитрощі із сзк

1. Щоб кільця менше зсувалися вниз, коли ви підтягуєте слінг, потрібно максимально забрати зі спини зайву тканину (в той час, коли на початку вдівання “обгортаєте” дитинку слінгом і піднімаєте верхній бортик)

2. Щоб легше було тягнути хвіст можна ніби припідняти дитинку разом зі слінгом вище. Таким чином ви зменшите тиск тканини на кільця і вона вільніше протягнеться.

3. Якщо тканина цупка і сілнг затягується важко, спробуйте підтягувати його по-трішки: трішки правий бортик, трішки серединки, трішки лівий бортик, трішки правий… і т.д. Таким чином тканина залишатиметься в кільцях рівнішою, не збиватиметься до середини і вам буде легше відрегулювати до потрібного розміру (зато у вас є бонус порівняно з м”якшими слінгами – цупкіша тканина краще тримає і розподіляє вагу ;) )

4.Важчих діток легше носити, коли плече слінгу максимально опущено на руку, а на Вашому плечі залишається тільки один шар матеріалу.

5.Щоб не перекручувалася тканина в кільцях коли ви затягуєте хвіст, борти краще тягнути в різні боки: верхній вгору до протилежного плеча, нижній – вниз під руку.

Маєте свої секрети? Запрошую ними поділитися! Пишіть на е-мейл Alina.Jakovenko@gmail.com , і я їх додам сюди!