Вертикальна намотка сзк

Вертикально в слінгу з кільцями можна носити від народження.

Розташовувати малюка можна спереду у мами на животі, спереду з легким зміщенням на бік та, трішки згодом (коли малюк впевнено тримає голову і починає тримати спину), на стегні.

Ніжки краще виводити від колінок назовні, але якщо ваш малюк недоношений і ще погано регулює свою температуру, або має гіпретонус і не дозволяє розводити ніжки, то можна їх залишати всередині.

Чим менша дитинка, тим вище має бути піднятий верхній бортик, щоб притримувати голівку.

КРАЩЕ ДИВІТЬСЯ ВІДЕО – ВОНО БІЛЬШ СУЧАСНЕ І ПРОСТІШЕ ДО РОЗУМІННЯ ТА ОСВОЄННЯ СЛІНГОНОСІННЯ   IMG_4825 розташуйте кільця на плечі1. Щоб заправити тканину в кільця потрібно протягнути хвіст слінга в 2 кільця, а потім обгорнути верхнє і протягнути в нижнє (див. відео-інструкцію) 2. Рівномірно розправляємо тканину в кільцях. 3. Вибираємо плече і одягаємо слінг хвостом до себе! Кільця в цей момент мають бути приблизно на плечі, або трохи нижче. В процесі затягування вони опустяться на своє місце – трохи нижче ключиці. ВАЖЛИВО: хоча правшам зручніше носити дитину на правому плечі, але плечі необхідно змінювати і носити дитину і на правому і на лівому боці приблизно однакову кількість часу. Від цього залежить не лише постава мами, а й розвиток м’язового корсету дитини IMG_4827 рівномірні складки на спині  4. Слідкуємо щоб полотнище слінгу не перекручувалося, а лежало рівномірними складками на спині. IMG_4824 2/3 складок на плечі, третина опускається на руку  5. Розправляємо плече слінгу так, щоб вона обгорнула ваш плечовий суглоб чашечкою, не спадало з плеча і не з’їжджало на шию. Зазвичай зручно розподіляти тканину так, щоб 2/3 її лежали на плечі, а третина опускалася на руку. IMG_4826 кишеня із внутрішнього бортика  6. Підтягуємо з-за спини всю зайву тканину наперед і формуємо кишеньку з нижнього (внутрішнього) бортика       IMG_4878 беремо дитину. бажано значно вище ніж на фото - щоб ніжки були НАД кишенею слінгу

  1. IMG_4879 піднімаємо верхній бортик щонайменше до лопаток (або до потилиці, якщо дитина маленька), нижній заправляємо глибоко між животом дорослого та дитиноюБеремо дитину і «кладемо» її на інше плече. Притримуємо лівою рукою (якщо вона лежить на лівому плечі), а правою піднімаємо верхній бортик слінгу. Одночасно опускаємо дитину собі на живіт, на бік або на стегно. Нижнє полотнище (те, що утворює кишеню) закінчується під колінами..

ВАЖЛИВО: ніжки дитинки мають бути широко розведені, коліна дивитися в різні боки і бути трошки вище від попи, і обов’язково ніжки повинні бути симетрично розташовані! Якщо ви ніколи не носили так свою малечу – потренуйтесь спочатку без слінгу: коліна вище попи, ніжки симетрично! Якщо ви все ж хочете залишити ніжки всередині, то розташовуватися вони мають так само - коліна розведені і припідняті вгору, розташовуються симетрично по бокам від животика. Нижній (внутрішній) бортик при цьому буде між дорослим та дитиною. Важливо: не опускайте дитину дуже низько – голівка має бути приблизно над грудьми. Але й не залишайте її зависоко на плечі – пам’ятайте, що верхній бортик ви не зможете підняти вище кілець, а він має фіксувати голівку IMG_4890 підтягуємо бортики 8. Підтягуємо хвіст, щоб закріпити слінг. (4883,4884) Його полотно має бути рівномірно розправлено по вашій спині, і по спині дитини. «Зайвий» матеріал краще залишити під колінцями, а не піднімати наверх. Верхній край має проходити не нижче ніж під лопатками у малечі. Якщо дитина не проти, можна його підняти вище, щоб притримувало шию і заховати ручки в слінг. Якщо дитина геть маленька і не тримає голівку, то потрібно зафіксувати її. Зручно взяти підняти верхній бортик трішки вище, підкласти під кромку шматочок тканини (наприклад мішечок від слінгу, або тоненьку пелюшку, або серветку) і завернути кромку вниз, так, щоб валик з тканини прийшовся на шию дитини (Є В ВІДЕО). IMG_4890 підтягуємо бортики  ВАЖЛИВО: попа дитинки має бути нижче колінок і наче провисати (тонути) в кишені слінгу. Для цього потрібно нижній бортик підтягнути трохи більше ніж основне полотно. Але дитина має бути міцно притиснута до вас. Тканина має підтримувати спинку, щоб зняти з неї зайве навантаження!