Май-слінги “Леля”


imgp1675.jpg

Май-слінг, або май-тай (мей-тай)- один з найпростіших для освоєння: все зрозуміло навіть візуально - є пояс, є спинка, є довгі лямки, якими дитину треба до себе примотати.  Але модифікацій цього слінгу дуже багато (більше тільки ергономічних рюкзаків): різні лямки, різні спинки, потовщувачі, пом”якшувачі, підголовники - простір для фантазії дуже великий.

Май-слінги “Леля” створювалися шляхом експериментів на собі - я носила своїх діток і думала як зробити ще зручніше. Пробувала я шити і класичні май-таї з вузькими прокладеними тонким синтопоном лямками, і різноманітні гібриди май-слінга з рюкзаком, але на сьогодні зупинилася на варіанті класичного май-слінгу з широкими лямками.


Його розміри:

    верхні лямки шириною близько 20см, довжина 200-220см кожної
    нижні лямки близько 160 см обидві

  • максимальна висота спинки 55см, але оскільки це класичний май, то її можна підвертати, якщо ви носитимете маленьку дитину
  • максимальна ширина спинки 40-42см з можливістю зменшувати


Також для мене досить зручний варіант май-слінгу на рюкзачному поясі. Він більш рівномірно розподіляє вагу дитини на верхній і поперековий відділи хребта мами. Але  рюкзачний пояс не пластичний і задає певну форму, в яку може не вписатися попа дитини. А різноманітні пристосування для регулювання роблять слінг неакуратним, громіздким і не на стільки безпечним для малюка, як хотілося б. Тому подібні гібриди я шию рідко і лише після обговорення розмірів із замовником.Зверніть увагу, що представлені нижче слінги це фотографії відшитих, але переважно вони вже мають власників і далеко не завжди можливий їх повтор. Зразки ж доступної тканини тут

І ще слінги із серії “Відбитки”:

Відтепер можливо замовити і зйомний підголовник.  Він стає у пригоді, коли дитина заснула - притримує голівку. Система кріплення дозволяє обрати найзручнішу висоту підйому і ширину, зафіксувати голівку лише з однієї сторони, або закріпити його вільно - не для підтримки голівки, а для захисту від сонця чи вітру. Ну і, звісно, його можна легко зняти, коли він не потрібен, або просто звернути, якщо знаєте, що знадобиться скоро.


Щоб дізнатися ціни, замовити  або придбати вже готовий май-слінг “Леля”, клікайте сюди.