Приєднуйтесь до нас в соцмережах!


youtube_48x48_5509

Канал на YouTube


facebook_2180

Сторінка на FaceBookКілька років “Леля” існувала в режимі “і нести важко, і кинути шкода”, але час розставляє все на свої місця. І оскільки він не гумовий, доводиться розставляти пріорітети та від чогось відмовлятися. Трішки із сумом, але і з великою вдячністю до всього, що сталося зі мною за роки роботи зі слінгами, я ставлю крапку і повністю поринаю в світ остеопатії та КСТ.

Сайт залишається робочим, бо, хоч він і застарілий візуально, але я повністю впевнена в якості інформації, яка на ньому опублікована і розумію, що питання у щойномам залишаються ті ж самі. Окрім того в мене ще є досить багато залишків тканини і навіть готових виробів, і час від час я можу відшивати замовлення.

Якщо є охочі придбати цей мій маленький “бізнес” - пишіть.

Щиро ваша із побажаннями легкого материнства, Аліна Яковенко.


Новинний розділ, в якому довго не відбувається оновлення, не дуже додає довіри, правда? Але ми є! Просто наш “штат” на стільки невеличкий, а планів і мрій на стільки багато, що на все не вистачає натхнення. А особливо на ті сторінки, де зовсім немає зворотнього зв”язку. Тому, заходьте до нас на FB - там і новинки, і теревені, і гарні свіжі фотографії: Леля на FB

lelia_100x150

supermama1Головне і найважливіше призначення жінки — бути мамою. Це особлива місія, велика

відповідальність та дуже трудомістка робота. Часом за цією роботою ми, мами, забуваємо

про те, що ми — жінки й особистості. А часто і не забуваємо, але на це не вистачає ні сил, ні

енергії, ні часу… Але вихід завжди є, і ми Вам його з радістю пропонуємо!

Запрошуємо усіх матусь на безкоштовну Онлайн Школу для мам у декреті “Супер

Матуся”, яка відбудеться 5-6 вересня 2015 р. з 9.00 до 21.00


Приходьте до нас, якщо

• Вас поглинула рутина домашніх справ, і в турботах про дітей і чоловіка Вам зовсім
не вистачає часу на себе
• Ви з нетерпінням чекаєте, коли дитина виросте і закінчиться декретна відпустка
• Ваше відображення в дзеркалі Вас зовсім не радує, оскільки фігура змінилася після
пологів
• Ваш теперішній гардероб складається тільки з джинсів і спортивного костюма, тому
що так зручніше на прогулянці з дитиною
• Ви боїтеся їхати у відпустку з маленькою дитиною або не знаєте, як правильно
планувати сімейну поїздку
• Вам здається, що за час декрету Ви розгубите всі свої професійні навички і Вам буде
важко влитися в робочий ритм
• Ви хочете мати додаткове джерело доходу і не знаєте, де і як шукати роботу

Серед спікерів

- матусі, які в декретній відпустці змогли знайти улюблену справу та стати успішними,

зберігши при цьому гармонійні стосунки в сім’ї

- чоловіки, які підтримували своїх дружин на етапі пошуку їх власного “я”

- досвідчені експерти своєї справи, які хочуть, а головне можуть допомогти матусі в декреті

стати успішною в усіх сферах її життя

Розклад доповідей: https://goo.gl/PY6ES9

Ласкаво просимо в нашу Онлайн Школу для мам у декреті “Супер Матуся”!

Детальна інформація на сайті: http://goo.gl/pFSDdA

Як пришити вставку у верхній одяг

Вставка у верхній одяг призначена для того, що збільшити корисний об’єм вашої улюбленої куртки/пальто/шуби, і під нею міг поміститися і малюк у слінгу, або великий вагітний животик. При індивідуальному замовленні майстрині, які відшивають вставки, підбирають молнії так, щоб вони підходили до вашого одягу, але для цього ви маєте відправити його до майстрині і дочекатися виконання замовлення. Наші вставки ВЖЕ ГОТОВІ - вам не потрібно придумати, що одягати поки ваша куртка буде на “реконструкції”, але вам потрібно трішки “вдосконалити” вашу куртку самостійно - пришити до неї планочки-кріплення. Як це зробити найкраще, ви прочитає в цій статті. Втім, у вас може бути і своє бачення, яке відрізнятиметься від нашого ;)


1_terminy1.Переконуєтеся, що ваша куртка має достатню довжину для слінгоносіння (змійка від 70 см). Обираєте колір вставки. Оформлюєте замовлення. Отримуєте вставку. І роздивляєтеся фото, щоб ми користувалися однаковими назвами.


2. Примотуєте дитину у слінг на зручну вам висоту. Одягаєте куртку, до якої плануєте пришити вставку.


3. Визначаєте висоту пришивання.


2_1_riven3а. Прикладаєте вставку (до якої пристібнуті кріплення) до дитини так, щоб куліска із верхньою резинкою (яка регулюється фіксатором) опинилася у дитини на шиї. Накриваєте полами вашої розстібнутої куртки вставку і відмічаєте обмилком (крейдою) місце де опинився верхній край планочки-кріплення. На всяк випадок ковзаєте рукою по куртці і переконуєтеся, що довжини куртки вистачає, щоб нижній край вставки був на тому ж рівні, що і куртка, або, що краще, вище (тоді ви зможете застібнути знизу свою куртку на рідну молнію і почуватиметеся більш захищено).


3б. Якщо вставка все ж довша за куртку, то тоді орієнтуйтеся на нижній край, а не на верхній, і починайте пришивати знизу.


2_2_riven3в. Якщо ваш малюк ще не народився і вставка потрібна на період вагітності, і є зазор по низу, то рекомендуємо пришивати так, щоб самий верх вставки (не верхня куліска з резинкою, а самий верх), був на рівні початку шиї.


4. Визначаєте глибину пришивання.

По розрахункам вставка достатньо широка, щоб підійти навіть на трирічну дитину навіть при тіснуватій куртці. І для вашого комфорту та з естетичної точки зору, кріплення варто пришивати поглибше. Завдяки цьому планочка-кріплення не буде заважати застібати вашу куртку, коли ви будете нею користуватися без вставки. А загальний корисний об’єм куртки+вставки буде ближчим до потрібного (нагадаю, що ширина розрахована із добрячим запасом). І, окрім того, поли куртки трішки прикриватимуть змійки-кріплення, що, на мою думку, виглядає більш акуратно.3_glybyna

Отже, якщо вам не критично, щоб працювала вся ширина вставки, то я рекомендую пришивати так, щоб край планки-кріплення зверху трішечки не доходив до рідної молнії вашої куртки (і потім не заважав застібати її). Відповідно в основній частини планки-кріплення, яка вужча за верх та низ, край буде на пару см глибше, ніж молнія куртки.


5. Як Ви вже помітили, коли міряли на якій висоті-глибині потрібно пришивати кріплення, планка має бути розташована так, щоб молнія опинялася всередині (між курткою та планкою). Рівний край планки-кріплення розташовується найглибше і є місцем пришивання. Ви можете використовувати будь-який міцний ручний шов, але будьте уважні в процесі - не проколюйте куртку наскрізь, щоб не псувати її - пришивайте до самої підкладки.

І ще невеличкий секретик. Зазвичай підкладка в куртках починається не від самої змійки, а трохи глибше. А між змійкою і підкладкою є смужка основної міцнішої тканини. От ми рекомендуємо пришивати до краю цієї міцнішої тканини - на місці її з’єднання з підкладкою. Але, звісно, перевірте чи вам тоді вистачить загального об’єму.

Самий верх, та самий низ пришивайте ретельніше - на них більше навантаження.


Якщо у вас виникли запитання, або зауваження, або ви хочете поділитися своїми враженнями - пишіть-телефонуйте-приїжджайте!


Аліна Яковенко

Конкурс на кращу розповідь про пологи

Від міжнародного он-лайн фестивалю “Чудо в сердце” про природні пологи. Серед призів - сертифікат від MamaTuta, і слінг з кільцями “Листя” від нас.

Умови конкурсу тут

Цикл вебінарів про слінги

Слінги вже давно перестали бути диковинкою і багато мам пробують ними користуватися. На вулицях вже більше схвальних поглядів ніж спроб довести, що так не можна. Принаймні така тенденція є у великих містах. Але, на жаль, ще не всі знають чим фізіологічні переноски відрізняються від тих, що можуть зашкодити. Не всі вміють носити так, щоб було комфортно і безпечно. Не всі мами роблять свідомий вибір і багато хто користується порадами не дуже компетентних консультантів. Щоб зрозуміти суть слінгу, щоб вміти вибрати саме свій, щоб знати як має бути і як цього досягнути, запрошуємо вас на цикл безкоштовних вебінарів про слінги.

Вебінари розраховані на початківців і мам, які зі слінгами на “Ви”.

Технічно це будуть трансляції презентацій наживо, через YouTube, з можливістю тут же поставити запитання і отримати на нього відповідь. Вебінари будуть записані, щоб ті, кому не підходить розклад, могли їх прослухати в зручний для себе час.

Для Вашої зручності - форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1wLlHaF1UZncALgYQvNy_jflkW2M24_yIyaFBYrdl200/viewform
Форма для запитань: https://docs.google.com/forms/d/1yQP8UELCYkdxaGs4nJCJwbyz0Ie_P9OmXS5-hM1SUhA/viewformТЕМИ ВЕБІНАРІВ і ПОПЕРЕДНІ ДАТИ:

0. Презентація циклу вебінарів.
02.12.2014р. 11:00-12:00

А заразом знайомство, перевірка зв’язку і тренування

Дивитися запис.

1. Слінг: коли і навіщо?
вебінар перенесено через технічні проблеми у провайдера на 05.12.2014р. 11:00-12:00

Дивитися запис

Що таке фізіологічна поза, навіщо слінг дитині, користь для мами, протипоказання, в яких ситуаціях може знадобитися слінг, з чого починати, що робити з відмовами

2. Огляд основних видів
09.12.2014р. 11:00-12:00

Дивитися запис
Обмеження по віку, доступні пози та позиції, розподілення ваги, симетричність, швидкість одягання, легкість освоєння, розміри, компактність

3. Слінгоносіння залежно від сезону
11.12.2014р. 11:00-12:00

Дивитися запис

Зимове (під одягом і зверху), утеплення мами, пристосування для дитини; в чому легше в літню спеку; правила безпеки

4 – 6. Практика
4. Вертикальна позиція (сзк і хрест над кишенею в шарфі). 15.12.2014р. 11:00-12:00  Подивитися запис
5. Горизонтальна позиція (сзк і шарф). 16.12.2014р. 11:00-12:00 Подивитися запис
6. Май-слінг. 22.12.2014р. 11:00. Трансляція відбудеться тут

7. Ергономічний рюкзак. 24.12.2014р. 11:00

8. Робота над помилками
23 або 26.12.2014р. 11:00-12:00
Розбір основних помилок, які трапляються зі слінгом з кільцями, шарфом, май-слінгом, ергорюкзаком

9. Грудне вигодовування і фізіологічні переноски.

Після Нового року

10. Висаджування і слінги.
Після Нового року

11. Відповіді на запитання
Після Нового року

Дати можуть бути змінені! І скоріш за все так і буде, тому дуже рекомендую  зареєструватися, або приєднатися до цієї події в FB: https://www.facebook.com/events/1505524626388003/

зимові вставки в одяг і накидки

Раз сьогодні субота, то дозвольте розкати, що в мене з”явилося в цьому сезоні. Хоча фотоілюстрації ще є не до всього, але мені не терпиться. Зимова універсальна вставка в верхній одяг і слінгонакидка демі+зима, яка насправді не тільки слінго

Почали ми утеплятися із накидки. В чому її плюси? Цей вид утеплення дуже універслаьний - під будь-який одяг будь-кого, до будь-якої переноски, попереду, позаду, навіть колисочка (хоча тоді у мами дуже багато не прикритої груді, але в осінніх умовах дуже навіть може бути ), під куртку, на куртку, і навіть без слінгу - на дитячий візочок (і люльку, і трансформер,і .. які там ще бувають - я не дуже в темі ;) ), на автокрісло (тобто одною і тою ж штукою можна утеплити дитину і в машині, і на собі), і навіть на санчатах (утеплювач під попу, демі - зверху)!n_sanky_3

В чому плюси саме нашої накидки? (як би це тримати себе в руках і не перехвалити? ;) )

  • 2 рівні утеплення - демісезон + зима. При цьому підстьожка внутрішня.
  • Тканини не кошлатяться. У нас немає флісу, який швидко скатується і псується його зовнішній вигляд (а той, що хороший, нам не підходить по ціні, бо теперішня ситуація в країні вимагає бюджетних універсальних речей).
  • Акуратне кріплення, яке не висить довгими пасмами, але при цьому універсальне по розміру.
  • Зйомний зручний капюшон, який регулюється під різні голівки (від геть новонароджених, до.. на 3 роки ще норм, на 7 вже тіснувато)
  • Накидка справді довга - вистачає заховати ніжки навіть трирічного слінгомешканця, але по периметру куліска, тому все накидку можна зробити потрібної довжини - більеш того - завдяки підтягуванням можна зробити затишну кишеньку на ніжки. Ну і, звісно, відрегулювати прилягання до тіла. Тому, якщо кудись і піддуматиме, то хіба мамі під попу, бо туди накидка не дістає.
  • еее… напевно, досить ;) ні! ще ціна - 500-540грн.

Зараз є готові, які можуть бути відправлені вже в день оплати ;) Подивитися і замовити можна тут.
Там же внизу є відгуки.

1І хоча, судячи з досвіду тих, хто користувався подібними речами, і тих, хто вже користується нашою накидкою, в ній тепло і затишно, але дуже часто постає питання маминого незастібнутого одягу. Подивіться у відгуках - не піддуває, але…  Є тепер у нас і інший варіант, при тому ще дешевший - універсальна вставка в зимовий одяг. Тобто той розширювач, який додає об”єм на вагітний пузик і маленьку (і не дуже маленьку ;) ) дитинку.
Концепція нашої вставки - замовник отримує готовий виріб, який однозначно сприймається як аксесуар, без намагань підібрати в тон, фактуру тощо. Ніяких пересилань курток і підборів змійок. Ну але ж куртки застібаються на різні змійки, а  іноді  і не на змійки!? Саме тому в комплекті йде планочка для кріплення. Її потрібно пришити зі звороту до свого одягу. 1 раз. На правильній висоті. Простим швом - ніяких потайних знати не потрібно ;) При цьому молнія буде прикрита - все виглядає акуратно і користуватися зручно.
Хотіли ми її зробити ще й з регулюванням довжини, але вирішили, що це, по-перше, дуже ускладнить відшив, по-друге, зробить більш морочливою і не такою красивою вставку. Тому довжина одна - 70 см. На куртки до талії НЕ підходить. Але такі куртки і не підходять для слінгонсоіння - вони не прикриють ноги дитини. На фото спортивна куртка на мамі, зростом 160 см - як бачите - короткувато - треба хоча б на 5-10 см довшу - тоді і зверху можна буде опустити кріплення (ну бо не потрібно її натягувати дитині на голову - для цього є підголовник), і ніжки будуть прикриті.
Ширина вставки - 37 см + планочки. Але по бокам вставка прізібрана, тобто основний її стан вужчий. Верхня затяжка регулюється і забезпечує прилягання тканини до плечей дитинки, або зменшує ширину верху, коли нею користується вагітна жінка.
Знизу куліска з резинкою - не піддуватиме, і кнопки, щоб змійка не була перевантажена і не псувалася із часом.
Кнопки є і зверху. Вони так само забирають навантаження зі змійок, але не тільки  - вони дозволяють розстібати вставку, щоб поправляти намотку, годувати дитинку, провітрюватися врешті-решт, але при цьому спинка дитини лишатиметься прикритою, бо вставка не падатиме вниз. Кнопки на 2 рівнях - з самого верху, і трішки нижче. Нижчий рівень розрахований на другу слінгозиму, коли діти хочуть витягати руки на свободу ;)
Капюшона у вставці немає. По-перше, є високий підголовник, який прикриває голівку. По-друге, новонародженим малюкам капюшон тільки заважатиме - вони здебільшого сплять притулені до мами, а в такій позі достатньо просто прикрити голівкою навіть самою вставкою. По-третє, наш кльовезний капюшон дуже затратний по тканині у випадку вставки (то біля накидки він поруч лягає, а тут треба окремий шмат), а тому зробить виріб значно дорожчим.
Найближчим часом буде фотосесія зі вставкою, щоб показати наочно як вона виглядає на пузику і зі слінгом. А поки подивитися на кольори і деталі, і замовити її можна тут. Ціна 300грн.

Наче все. Якщо є якісь запитання - радо відповім.

ПС: ще у нас є чопики, щоб утпелювати ніжки, гетри, щоб захищати гомілки і бахіли, щоб не вимазувати мамин одяг, автокрісла і візочки, але то вже геть інша тема ;)

Вставка у верхній одяг

Тепла і зручна універсальна вставка для розширення верхнього одягу і пристосування його до вагітного животика і слінгоносіння.

Слінговставка - це вирішення проблеми теплого одягу для слінгомами та дитини. Тепер Ваші збори на прогулянку стануть в рази швидшими і спокійнішими, адже для прогулянки Вам достатньо одягнути малюку теплу шапку, примотати його в слінг і одягнути свою улюблену куртку.

Правда, куртку треба додатково підготувати - потрібно зі звороту, поруч із застібкою пришити спеціальні м”які планочки із додатковою змійкою - кріплення для вставки. Це робиться 1 раз і займає не більше 15 хвилин, ніяких надзвичайних умінь чи знань не потрібно - найпростіший шов цілком підійде.

Наша слінговставка підійде для курток довжиною від 70 см (а під коротшу у вас дитина і не поміститься). Довше пальто ви зможете застібати на його рідну змійку до рівня вставки.

Рівень утеплення - дуже тепло - навіть в найсильніший мороз спинка малюка буде надійно зігріта.

До вставки можна замовити додатковий комплект молній, наприклад, для татової куртки.

І, звісно, на вагітний пузик, по якому куртка вже не застібається, вона теж підійде

Вид тканини: плащовка, слімтекс
Склад тканини: поліестр
Колір: етно орнаменти (готова), у відшиві: квіти, мешканці полюсів, чорні, бірюзові і вишневі сніжинки (подивитися можна в слінгонакидках)
Для якого віку: 1-2 перші зими (вік, коли носіть під верхнім одягом)
Ціна: 300 грн + 40грн додатковий комплект молній, для кріплення до другої куртки

Замовити

Розіграш слінгу до Міжнародного тижня слінгоносіння

share-the-adventure

Маленьке пояснення:

1. Запис із цією фоткою має бути доступний всім (в коментарях покажу де має бути глобус, а не щось інше). Сторінка “Леля” на FB знаходиться тут.

2. “пригода, яка відбулася разом зі слінгом”, означає, що ви були з дитиною в слінгу (або ергономічному рюкзаку = фізіологічній переносці), дитина була розташована правильно (=у фізіологічній позі, особливо, якщо додаєте фотоілюстрацію ), і з вами разом трапилося щось цікаве, корисне, захопливе, страшне але з хепі-ендом

3. Катання на вєліках, лижах, за кермом тощо - не приймається - я за безпечне слінгоносіння!

4. Фізіологічні переноски приймаються всі - не залежно від виробника і навіть країни походження

Слінгонакидка

Модель слінгонакидки затверджена, відфотографована і відправлена у відшив. Запрошую порозглядати деталіПідходить під будь-який одяг дорослого, без жодних його змін.

Можна використовувати із будь-який видом слінгу для вертикального носіння дитини.

Виглядає акуратно.

Має 2 рівня утеплення: до демісезонної додається внутрішня підкладка і маєте зимову.

Дитячий капюшончик знімається.

2 шари плащовки, 2 шари слімтексу (тонший вшитий, товщий - пристібається всередину для утеплення).

Кріплення: лямки кладуться на плечі, перехрещуються на спині, пристібаються по бокам. поперечна лямка на рівні попереку для кращого прилягання (може бути знята).

Ціна. Приблизно 400-450грн за утеплення на всю холодну пору року без жодних змін вашого одягу і неповоротких комбінезонів для малюка.

Замовити можна тут http://www.lelia.com.ua/zamovyty/#!/Слінгонакидка/c/10804143/inview=product41565801&offset=0&sort=normal

←Older