Слінгохитрощі

Носити дитинку в слінгу це справді зручно і приємно. Ви в цьому вже переконалися, або зробите це найближчим часом ;) Але є речі, які додають комфорту.

Одяг для годування.

Більшість малюків, потрапляючи в безпосередню близькість до маминої циці, прагнуть цим тут же скористуватися. Швидше і зручніше буде годувати дитинку, якщо на вас буде одяг з тим чи іншим секретом для годування – тоді вам буде комфортніше, бо як правило поєднання слінгу з одягом для годування робить так, що навколишні геть не помічають коли малюк смокче цицю.

Слінгокомбінезони.

Відрізняються м»якістю, відсутністю зайвих деталей, які можуть десь тиснути малюку, і подовженими штанинами. Це важливо, оскільки у вертикальних позиціях ніжки широко розведені і штанці «підстрибують» та оголюють гомілку дитини.

Гетри.

Альтернативний варіант комбінезону: одягаєте звичайни одяг, а оголені ніжки утеплюєте гетрами.

слінгонамисто

Слінгонамисто.

Є такий вік у малюків, коли їм дуже хочеться все досліджувати. Вони навіть в слінгу починають йорзатися і вистрибувати. Якщо мама одягне на шию слінгонамисто, малюк, зазвичай, стає спокійніший. Але оскільки дитинка це намисто смикає, облизує і жує – до нього є додаткові вимоги: воно має бути міцне і максимально натуральне.

Переважно таке намисто в»яжуть майстрині під замовлення, і Ви можете обрати такий аксесуар, що буде ідеально пасувати до Вашого слінгу, щоб порадувати і себе, і малюка.

Слінгоіграшки.

Невелички, переважно в»язані, натуральні іграшки, які зручно чіпляти до слінгу, щоб малюк з ними бавився, або гриз, коли в нього ріжуться зубки.

Верхній слінгоодяг.

Якщо Ваш малюк ще не ходить, а надворі холодна пора року, то значно зручніше його носити під верхнім одягом – малюк ближче до вас, ви контролюєте його температуру, можете погодувати, легше і швидше одягаєте. Але під звичаний верхній одяг влізуть хіба новонароджені. Тому існують спеціальні слінговставки, які припасовуються до Вашого одяг, слінгонакидки, якими маля огортається зверху, а ви одягаєтеся як завжди, або спеціальні слінгокуртки, які розроблені так, щоб мамі з малюком у слінгу було зручно, тепло і затишно.

Слінгоманішки.

Якщо ви все ж вирішили не купляти спеціальної куртки, то, скоріш за все, Вашу шию і груди потрібно додатково утеплити. Для цього потрібно взяти або великий шарф, або спеціальну манішку, яка застібається на Вашій шию, а з іншого боку – на малюковій, і береже тепло між вами.

Дитячі бахіли.

Актуальні в брудну пору року для діток, які вже добряче ходять, але в слінг ще просяться. Це невеличкі «мішечки», пошиті із тонкої водонепроникної тканини, які одягаються на взуття дитини і зберігають Ваш одяг чистим.

Слінготорбинки, рюкзачки.

Мамі з примотаною дитинкою краще мати вільні руки. Але й особисті речі, запасні підгузники, перекуси кудись потрібно класти. Для цього краще використовувати торбинки з довгими лямками, які одягаються через плече і не спадають (слінг скруглює плечі і звичайна торбинка на них не тримається), або рюкзаки, які одягаються на 2 плеча.

Іграшкові слінги

А коли Ваша дитина трішки підросте і захоче бути як мама, їй знадобиться іграшковий слінг, щоб носити свою улюблену ляльку або ведмедикаПС: ці товари легко знайти в Інтернеті, а частину з них можна придбати безпосередньо у нас (слінгонамисто, іграшки, торбинки, комбінезони Ямаля, Lenesha, NewLife, одяг для годування та верхній слінгоодяг Ямама, бахіли) - пишіть в коментарях до замовлення або сюди