Консультації

Не знаєте який слінг обрати? Обрали вид, але що за розміри? Яка тканина краще? А в мене…, то як краще? А мій слінг… - підкажіть як бути! Мотаю-мотаю, але чи правильно? І ще мільйон запитань може з”явитися у батьків, які тільки знайомляться зі слінгами. Частину відповідей Ви можете знайти на сторінках цього сайту. А якщо не знайшли - сміливо запитуйте:

imgp8681

e-mail: Alina.Jakovenko@gmail.com

аська: 290010831,

G-Talk: Alina.Jakovenko

Скайп: Alina.Jakovenko Добав мене в Skype

телефон: 093-745-00-99093-745-00-99, 099-121-51-81099-121-51-81


 

Звертаю Вашу увагу, що я не завжди можу відповісти в ту ж хвилину, що іноді листи потрапляють в спам - не соромтеся - нагадуйте про себе. Я, член Ліги слінгоконсультантів, експерт в розділі “слінгоконсультація” в соціальній мережі “Світ мам”, завжди з радістю Вам допоможу, не залежно від того який слінг Ви придбали, коли і у кого. Дякувати Інтернету, тепер для того, щоб отримати консультацію по слінгам Вам не потрібно їхати на інший край міста, а мені немає необхідності, шукати з ким залишити дітей. Відеозв”язок по скайпу, обговорення Ваших фотографій за допомогою емейла, відповідь на питання по телефону - це все можна робити не витрачаючи зайвого часу на дорогу і саме тоді, коли Ваш малюк в найкращому гуморі. А якщо Ви все ж захочете поспілкуватися вживу - запрошу Вас до себе (м. Київ, район Берківці, вул. Газопровідна), або дам контакти консультанта в Вашому місті (звісно, якщо такий є і я його знаю).

Вартість консультації наразі не встановлена чітко - я консультую всіх, хто до мене звертається із запитаннями. Але якщо Ви захочете віддячити (що не обов”язково!), то зібрані за консультації кошти підуть на придбання спеціальних манекенів (ляльок. вони коштують більше 100євро - жах!) і курси підвищення кваліфікації.

Виїздна консультація по Києву коштує від 75 до 150грн (залежить від віддаленності). Вона можлива не завжди і не для всіх районів міста. Тривалість – 45-90хв.

Реквізити можна знайти тут.

Аліна Яковенко

PS: консультації вдома у клієнта я проводжу дуже рідко і переважно в найближчих районах