Розміри слінгів

Слінг з кільцями

Слінги з кільцями Леля не мають бортиків, тому більшості людей підходить стандартний розмір, але все ж радимо знайти свій зріст та розмір (щоб визначити, потрібно поділити об”єм грудей на 2) і замовити відповідний розмір слінгу.


42 44 46 48 50 52 і більше
до 160

менший

стандарт стандарт стандарт стандарт більший
160-170 стандарт стандарт стандарт стандарт більший більший
більше 170 стандарт стандарт стандарт стандарт більший більший


Приблизна довжина слінгів після прання:

менший - 185 см

стандарт - 195 см

більший - 200 см

Якщо у Вас розмір граничний,  то я раджу брати більший - більшим хвостом можна закутувати малечу, але можливо, Вам не до вподоби довгі хвости…

Якщо слінгом буде користуватися і мама, і тато, і вони мають дуже різні розміри, то рекомендую брати середній (у мами буде довший хвіст, але й тато зможе носити). Якщо розміри  батьків сусідні (одному потрібен стандарт, а  іншому більший), то обирайте відповідно до того, хто більше користуватиметься, але зважайте, що у більшого з батьків лишатиметься маленький хвіст, якого скоріш за все не вистачить, щоб накрити дитинку.

Зверніть увагу, що розмір і вік дитини при визначенні розміру слінгу з кільцями значення не мають!

 

Май-слінг

Май-слінги мають наступні розміри:

Висота спинки - близько 55 см

+ підголовник 25см

Ширина спинки внизу 40см

Довжина поясу - близько 165 см

Довжина верхніх лямок - близько 220 см

Ширина верхніх лямок:

шарфомай 21см

класичний май-слінг 8см

Слінг-шарф

 

Слінги-шарфи мають різну довжину. Яку обрати залежить від Вашого розміру одягу та зросту, та від намоток, для яких Ви берете слінг. Так найпопулярніша намотка, з якої переважно починають освоювати слінг-шарф - хрест над кишенею, потребує довгого шарфа. Зазвичай 6 розміру (4,7-4,8м). Але якщо мама маленька і худенька, то їй вистачить і 5-ки (4,2м), якщо має більші об”єми, то може знадобиться 7 (5,2м) чи навіть 8 (5,6м). Разом з тим, є маленькі і худенькі мами, які мотають хрест над кишенею з 7ки (5,2м) - вони люблять робити додатковий оберт навколо  талії для кращого розподілення ваги, та ще й хочуть, щоб хвости слінга гарно звисали і красиво драпувалися. Є й інша ситуація з шарфом - мама великого розміру, а  користується 4-ою (3,8м). Просто вона мотає шарф по-іншому (намотки “кенгуру”, “рюкзак”, “ребозо”, “посилене ребозо” або “усічений хрест над кишенею”, або ще якісь інші - їх дуже багато).

Для того, щоб визначити яка саме довжина Вам потрібна найкраще слінг приміряти, бо різні тканини поводяться по-різному: одній і тій же мамі і дитині, на одну і ту ж намотку, може знадобиться різна довжина різних шарфів. Якщо приміряти немає можливості, то щоб визначити довжину слінга для намотки хрест над кишенею, беруть радянський розмір одягу і ділять його на 10, якщо отримане число не потрапляє в розмірний ряд, то беруть найближчий довший (наприклад 46 р-р/10=4,6м, в розмірному ряді є 4,2м і 4,8м - беремо більший).

Свій спосіб визначити потрібну довжину слінг-шарфа запропонувала Голова правління Ліги слінгоконсультантів Ольга Плєскань. Вам потрібно сантиметровою стрічкою поміряти діагональ від кута плеча до клубового гребеня (кістки яка виступає  збоку, трішки нижче лінії пупка). Назвемо її ДПК (Діагональ від Плеча до Клубового гребеня). Тепер визначаємося з потрібними намотками, беремо калькулятор і звіряємося з табличкою:

osin-ssh

Вид намотки Кількість ДПК
Хрест над кишенею, Хрест під кишенею 7
Ребозо на стегні 2,75-3
Простий хрест 6,5
Рюкзак 5,5 або 3,5 (якщо вузол під попою дитини)
Кенгуру 5
Робін на стегні 4,5-5 


Ергономічний рюкзак

 

Розміри ергономічних рюкзаків “Леля”:

Спостерігач - висота спинки близько 37см, ширина - близько 34см. Приблизний віковий діапазон: від 6 до 18 місяців.

Дослідник - висота спинки близько 39см, ширина - близько 39см. Приблизний віковий діапазон: від 12 до 24 місяців.

Винахідник - висота спинки близько 42см, ширина - близько 43см. Приблизний віковий діапазон: від 18 до 36 місяців.